دزدگیر اماکن و منزل

امروز

همه دزدگیرهای منزل و مغازه دارای یک عملکرد هستند و آن هم هشدار خطر ورود افراد متفرقه است. هشدار دادن ممکن است به صورت صدا، نور، تماس یا پیام تلفنی باشد. امروزه دزدگیرها دارای ریموت کنترل از راه دور هستند و كار با آنها آسان شده است.

دستگاه دزدگیر، حسگر باز و بسته دارد که با کلید معمولی هم می توان آن را خاموش یا روشن كرد. این دستگاه قدرت شارژ باتری خود را دارد و هنگام قطع برق همچنان می تواند فعال بماند و آژیر خود را به صدا درآورد. دستگاه دزدگیر را می توان برای ورود و خروج افراد تنظیم کرد. اين دستگاه قابل وصل شدن به تلفن ثابت و همراه است. در ادامه در مورد اینکه سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان چگونه است؟ بیشتر توضیح خواهیم داد.


دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل ایرانی و خارجی

سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان

دزدگیر های موجود در بازار در اشکال متنوعی هستند. ولی دزدگیر آپارتمان و فروشگاه با هم متفاوت است. مدل خانگی اين دستگاه، ورود افراد به داخل منزل و آپارتمان را تشخیص مي دهد. سپس با صدای هشدار و یا پیام تلفنی صاحبخانه را مطلع می کند. برای سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان باید برندهاي اين دستگاه و کاربرد هر کدام از آنها را بدانیم.

وقتی قصد خرید داشته باشيد، ممکن است با اصطلاحات سیستم امنیتی یا سیستم حفاظتی خانه، مغازه و فروشگاه هم برخورد كنيد. تمامی سیستم هاي دزدگير برقی هستند و برای اعلان سرقت و یا پیشگیری از آن مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است برای اماکن پر رفت و آمد و یا مکان هایی که وسایل در آن انبار می شوند، از این دستگاه استفاده کنید. با این کار امنیت و آرامش را برای خود فراهم كرده ايد.


فروش و نصب بهترین انواع دزدگیر اماکن

قيمت دزدگیر اماکن چقدر است؟

در هنگام سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان حتما موارد مهمي را مدنظر قرار بدهيم. دزدگير اماكن و آپارتمان در بازار زياد است. هر كدام داراي امكانات و كيفيت هاي متفاوتي است. از مهمترين مسائلي كه در زمان خريد دزدگير بايد به آن توجه كرد، شامل موارد زير است:

دزدگير هاي اماكن، با توجه به سنسورهايي كه دارند تقسيم بندي مي شوند. از جمله اين موارد: سنسور حركتي، سنسور دود، حرارت، لرزشي، سنسور مخصوص درب و پنجره است. اين سنسورها با توجه به مكاني كه دزدگير در آن قرار مي گيرد، انتخاب مي شوند.


خرید و نصب دزدگیر منزل آپارتمانی

چه مدل دزدگیر اماکنی بخرم؟

قبل از سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان بايد خصوصيات آن را بدانيم. داشتن يك دستگاه دزدگير، امنيت ما را تضمين مي كند. ولي بايد در نظر داشته باشيم كه دزدگير در كجا و براي چه كاري قرار است مورد استفاده قرار گيرد. گاهي يك دستگاه دزدگير جوابگوي امنيت مكان مورد نظر ما نيست و بايد وسايل و دستگاه هاي ديگري در كنار آن داشته باشيم. دستگاه دزدگير براي همه مكان ها مناسب است. بنابراين براي سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان مطمئن باشيد كه كار درستي انجام مي دهيد. در ادامه چند برند شناخته شده از اين دستگاه را به شما معرفي مي كنيم:


دزدگیر خانه سیمکارتی بیسیم

مزاياي دزدگيرهای آژیری منزل و ویلا

سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن ویلایی و آپارتمان براي حفظ امنيت در زمان سرقت است. با خريد دزدگير تا حد زيادي از سرقت ها جلوگيري مي شود. اين دستگاه با زدن آژير هشدار، به تنهايي مي تواند سارقان را فراري دهد. از مزاياي داشتن دستگاه دزدگير اين است كه:


خرید اینترنتی دزدگیر اماکن

بهترين مركز فروش دزدگیر منزل كجاست؟

در زمينه سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان به اين موضوع بايد توجه داشت كه مراكز عرضه و توليد اين محصول كجاست؟ زیرا باید از معتبر بودن آن اطمينان حاصل شود. بنابراین با توجه به مركز توليدي شناخته شده و اعتبار آن مي توان خريد رضايت بخشي داشت.

اگر قصد سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان را داريد بايد بدانيد كه گاهي مراكز توليد سايت دارند و مي توانيد به صورت آنلاين دستگاه خود را خريداري كنيد. در زمان خريد، مدل مورد نظر خود را در ذهن داشته باشيد و با توجه به نوع اعلان هشدار دستگاه، خريد را انجام دهيد. با اينكه مراكز خريد، تضمين فروش محصول خود را ارائه مي دهند. ولي قبل از آن بايد موارد امنيتي و ايمني محيط توسط مشتري رعايت شده باشد. مثلا درب هاي ضد سرقت داشته باشيد و یا پنجره ها دارای قفل هاي ايمني باشند.

در برخي از مراكز توليد، يك محصول خاص توليد و عرضه مي شود. مثلا دزدگير خط ثابت. اين دستگاه با وصل شده به خط تلفن ثابت فعاليت مي كند. طرز كار آن اين است كه وقتي سنسورها تحريك شده و سرقتي انجام مي شود، دستگاه با شماره تلفن ثابتي كه در خود ذخيره دارد، تماس مي گيرد. از اين مدل براي حفظ امنيت آپارتمان ها، فروشگاه ها و حتي مراكز تفريحي نيز استفاده مي كنند. اين مدل در برند ام جي كا بيشترين فروش را داشته است.

بنابراين در زمان سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان به محيط و نياز خود توجه داشته باشيد، تا مدل مدنظر خود را مورد استفاده قرار دهيد.


قیمت دزدگیر اماکن جی ام کا

نمايندگي فروش دزدگیر منزل

براي سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و منزل آپارتمانی مراجعه به نمايندگي فروش كار منطقي و عاقلانه اي است. در اين نمايندگي ها براي خدمات پس از فروش اقداماتي انجام مي شود. گاهي بيمه نامه ميليوني براي ضمانت تعيين مي شود. در اين نمايندگي ها برند هاي معتبر به فروش مي رسد.

در هنگام سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان بهتر است بدانيد كه يكي از مدل هاي معروف برند جي ام كا، دستگاه آژيردار داراي تلفن است. براي خريد اين مدل بايد شرايط و موارد استفاده اين دستگاه را بدانيد. اين موضوع در انتخاب دستگاه بسيار مهم است. بيشتر نمايندگي ها دستگاه تلفن دار را معرفي مي كنند. اين دستگاه در زمان سرقت با فعال كردن آژير، از طريق تلفن ثابت يا سيم كارت، پيغام هشدار را به مسئول مربوطه مي رساند. البته آژير اين دستگاه هم به صدا در مي آيد و همزمان اين اتفاق مي افتد.

 در واقع با اين دستگاه، افراد از راه دور، از وقوع سرقت مطلع مي شوند. با افرادي كه اسم آنها در حافظه دستگاه ذخيره شده است، تماس گرفته مي شود. اين مدل براي كساني كه از محل نصب دستگاه دور هستند يا دسترسي به محيط مورد نظر خود ندارند، مفيد است. با اين روش از ورود و خروج  افراد مطلع مي شويد. با هر تردد، پيامكي به گوشي شما ارسال مي شود.

 بنابراين خريد دستگاه دزدگير جي ام كا مدل تلفن دار بسيار به صرفه تر از مدل هاي ديگر است و پيشنهاد مناسبي است. البته حساسيت دستگاه بايد تنظيم شود و تكنسين نصاب در مورد محل نصب دستگاه كاملا مهارت داشته باشد. دستگاه دزدگير مي تواند صداي آژير خود را  به صورت پيامك به تلفن فرد بفرستد.


چگونه یک دزدگیر با کیفیت با قیمت مناسب برای منزل خود انتخاب کنم؟
بهترین دزدگیر بیسیم منزل

مشخصات يك دزدگير خوب اماکن

در زمان سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان اجزاي دستگاه توسط فروشگاه به شما معرفي مي شود. اين دستگاه از چند بخش تشكيل شده است. همه دستگاه ها يك بخش مركزي دارند و يك سري اجزا كه به درخواست مشتري تكميل و عرضه مي شود. اجزاي تشكيل دهنده يك دستگاه دزدگير شامل موارد زير است:

مهم ترين نكته قبل از سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان داشتن امكانات مناسب براي جلوگيري از سرقت است. نصب دزدگير در همه جا امكان پذير است. ولي تجهيزات كافي براي جلوگيري از سرقت توسط سارقين نيز بايد فراهم باشد. دستگاه هاي دزدگير بدون سيم بسيار به صرفه تر و پر طرفدار است.


مرکز فروش دزد گیر اماکن و منزل
دزدگیر سیستم اعلام سرقت خانه با تلفن کننده بی سیم با چشمی وایرلس و سیم دار

انواع دستگاه های دزدگير تلفن کننده منزل

در ادامه براي آشنايي بيشتر قبل از سفارش خريد و نصب دزدگير اماكن و آپارتمان در مورد دستگاه هاي دزدگير توضيح بيشتري مي دهيم.Call Now Buttonتماس با ما ☎️ 09126788378